Dostawy na terenie EU
Get Adobe Flash player

Czy dostawy polskiej żywności poza granice Polski są potrzebne?

Czy dostawy polskiej żywności poza granice Polski są potrzebne?

Polska żywność podbija europejskie kraje. Stosunkowo niedawno tak zatytułowany artykuł można było przeczytać na jednym z portali internetowych, pod zakładką finanse. Dlaczego akurat ta zakładka ? Odpowiedź jest prosta. Polscy emigranci, których przybywa z roku na rok, z miesiąca na miesiąc, wybierają inny kierunek niż Wyspy Brytyjskie stale generując poważną grupę konsumentów, której nie mogą zbagatelizować rodzimi przedsiębiorcy. Powstają polskie sklepy, ponieważ chętnych na produkty z Polski cały czas przybywa. Przybywa dlatego, że już nie tylko polscy emigranci uwielbiają smak polskiego jadła. To właśnie obywatele Wielkiej Brytanii czy Holandii stają się zwolennikami polskich delikatesów.

Polskie sklepy w UK, Francji, Belgi, Holandii, Norwegii, czy Hiszpanii przeżywają rozkwit. Polscy obywatele zapoczątkowali go, natomiast to, iż podoba się to angielskiemu czy holenderskiemu podniebieniu jest już tylko wynikiem świeżości i jakości polskiej żywności. Polskie sklepy w Londynie to już miejsca w których stałymi klientami są Anglicy i którzy wiedzą, że polska żywność idzie w parze z tradycją i smakiem. Polski sklep na obczyźnie nabrał innego znaczenia, o szerszym jakby się to mogło wydawać, wymiarze. Jest to miejsce na mapie każdego Polaka w którym przenikają się wspomnienia o rodzinnych stronach, o narodowych barwach, o Ojczyźnie.

Wspomnienia te „malują” w wyobraźni polskie delikatesy i tak często przez nas przywoływany, smak z dzieciństwa. Jest to nic innego jak tęsknota za najlepszą polską żywnością. Czymś, czego jeszcze parę lat temu nasi rodacy nie mogli doświadczyć, a dziś mają ją na przysłowiowe wyciągnięcie ręki. Dlatego tak bardzo są one potrzebne. Popyt na polskie produkty ciągle rośnie. Polski sklep i polska żywność tworzą na naszych oczach historię „polskiego smaku” na rynkach europejskich, stale rosnąc w siłę. Polskie sklepy są potrzebne ponieważ generują zysk, już nie tylko finansowy, lecz także sentymentalny.

Potrzebujesz dostawy polskich produktów do swojego sklepu poza granice Polski?

Skontaktuj się z nami

Magazyn

Nowy magazyn

Z końcem sierpnia otworzyliśmy nowy magazyn znajdujący się przy drodze S8 Warszawa – Białystok. Jest to jeden z największych magazynów obsługujący dostawy żywności poza granice Polski.

Wszystkie produkty eksponowane na stronie internetowej są dostępne od ręki w naszym magazynie. Dzięki nowemu magazynowi skróci się znacznie czas dostawy produktów do Klienta.

Nowy magazyn oraz nowe procesy logistyczne pozwolą odpowiedzieć na zwiększające się wymagania Naszych Klientów.

Zapraszamy do współpracy!

Dostawy zywnosci do sklepow i hurtowni w UK, Francji, Belgii i Holandii